Zachęcamy do pobrania raportów oraz uczestniczenia w webinarach w których prezentujemy bieżącą sytuację rynkową, poruszamy tematy dot. efektywnych strategii marketingowych oraz przedstawiamy recepty na skuteczną komunikację między marką a konsumentem w duchu filozofii meaninfgul.

15.06.2020

Serdecznie zapraszamy na webinar online „O wpływie pandemii na konsumenta i jego oczekiwania wobec marek” prowadzony przez Alicję Cybulską, Chief Strategy Officer Havas Media Group.

Podczas spotkania będziemy mówić o tym jak pandemia wpływa na konsumenta, jak kształtują się emocje, zachowania zakupowe i mediowe, a także jego oczekiwania wobec marek.

Odpowiemy na pytania jakie nowe postawy i wartości się kształtują, które zachowania mają szansę stać się nawykami także po epidemii? Czego mogą się spodziewać marki w swoich relacjach z odbiorcami, jak zmieniają się oczekiwania ludzi wobec marek? Jak radzą sobie marki z obecną sytuacją, pokażemy przykłady zmian w strategiach i komunikacji z Polski i ze świata.

Zapraszamy!

Wypełnij formularz aby obejrzeć webinar

  Wpisując dobrowolnie powyżej swój adres email, otrzymasz link do ankiety na podany adres. Twoje dane osobowe w formie adresu email nie będą zapisane w bazie, a po wysłaniu linka do raportu, zostaną trwale usunięte. Chcąc otrzymywać w przyszłości informacje o innych bezpłatnych raportach, webinariach lub konferencjach przez nas organizowanych, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody.

  20.04.2020

  Po ponad miesiącu od wybuchu pandemii obserwujemy zmiany w samopoczuciu i zachowaniu Polaków, które mogą na dłuższy czas zmienić kształt naszego rynku. Dzisiaj oddajemy Państwu drugą część naszego cyklicznie aktualizowanego przewodnika dla marek w czasie kryzysu. To aktualizacja obejmująca zagregowane, globalne dane i zagadnienia związane z wpływem epidemii na konsumenta oraz rynek, a także z efektywnym angażowaniem się marek w pomoc.

  W oparciu o dwie fale dedykowanego badania Havas Intelligence wskazujemy zupełnie nowe insighty będące szansą dla marek w czasie kryzysu. Pokazujemy przykłady kreatywności i elastyczności marek z Polski i świata, ostrzegamy przed łatwymi do popełnienia błędami. W czasie kryzysu sytuacja zmienia się dynamicznie, a szansę na wyjście z niej zwycięsko mają te marki, które tworzą realną wartość dla swoich odbiorców, są elastyczne i działają odważnie. Przyłącz się do nas!

  Wypełnij formularz aby pobrać raport

   Wpisując dobrowolnie powyżej swój adres email, otrzymasz na podany adres link, umożliwiający bezpłatne pobranie raportu MEANINGFUL SHIFT. Twoje dane osobowe w formie adresu email nie będą zapisane w bazie, a po wysłaniu linka do raportu, zostaną trwale usunięte. Chcąc otrzymywać w przyszłości informacje o innych bezpłatnych raportach, webinariach lub konferencjach przez nas organizowanych, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody.

   20.03.2020

   Przedstawiamy najnowszy raport Meaningful Shift – Jak przeprowadzić markę przez czas kryzysu, na temat wpływu pandemii koronawirusa na rynek mediów i zmianę zachowań konsumenckich, jakie przynosi kryzys epidemiologiczny.

   Jak powinna wyglądać skuteczna komunikacja marketingowa w czasach zarazy?

   Jak być meaningful w dobie kryzysu, który zatrzymał świat?

   A jak wykorzystać element szansy, który zawsze niesie za sobą recesja?

   O tym wszystkim mówimy w specjalnym raporcie Havas Meaningful Shift – Jak przeprowadzić markę przez czas kryzysu

   Małgorzata Węgierek CEO Havas Media Group

   DOBRY CZAS NA DZIAŁANIA „MEANINGFUL”

   Koronawirus zdominował otaczającą nas rzeczywistość w bardzo szybkim czasie – wydaje się, że stało się to nagle i z zaskoczenia. Wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia: pracę, naukę, życie rodzinne, hobby, zachowania i bardzo demokratycznie dotyczy nas wszystkich.

   Nie było za naszego życia takiego zjawiska i tematu, który miałby wpływ na tak olbrzymią i wielowymiarową zmianę. Wątki, które pochłaniały nas do tej pory- tak jak ekologia, dbałość o planetę, zmiany klimatyczne i energetyczne choć ciągle aktualne i ważkie nie mają już naszej uwagi, skupiamy się na koronawirusie i jego wpływie na nasz kompletnie nowy świat, który zaciągnął ręczny hamulec na pełnym gazie.

   Co się dzieje w naszej branży komunikacji marketingowej – uczymy się, obserwujemy, doradzamy i wiemy, że kryzys się kiedyś skończy, jak zwykle w takich sytuacjach będą wygrani, którzy zauważyli w kryzysie element szansy i przegrani. Jako HMG wierzymy i mamy oparcie tej wiary w liczbach, w dotychczasowych analizach i badaniach, które prowadzimy od kilkunastu lat, ze marki mogą wyjść obronną ręką także z czasów zarazy. Od dawna mówimy bazując na naszym badaniu Meaningful Brands o olbrzymim znaczeniu tego czy i co marka robi dla swoich konsumentów – ludzi.

   Teraz, w czasie przewartościowań będzie to  to szczególnie ważne, a odpowiedzialne i wiarygodne działania marek zyskają jeszcze silniejsze emocje i więź konsumentów.